Mocne wejście Menta i Julii Wieniawy na rynek globalny z utworem “What’s Your Feeling”.

Tej dwójki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kamil Ment, znany i szanowany polski producent muzyczny i aranżer. MENT szerszej publiczności dał się poznać jako członek dawnej grupy Rasmentalism i Flirtini. Dziś prezentuje się w towarzystwie Julii Wieniawy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Znana jest również jako współczesna kobieta renesansu- aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i osobowość medialna.

Polska wstrzymuje oddech, ponieważ wspólnie łączą siły w najnowszym utworze MENTA “What’s Your Feeling” w klimatycznym R&B.

Jest to drugi singiel z pierwszej, długo wyczekiwanej płyty producenckiej artysty. Tym razem z gościnnym udziałem Julii Wieniawy. W klubowym, retro-housowym numerze Julia śpiewa (do tekstu MENTA) o niepewności pomiędzy zwykłymi relacjami a miłością, o ryzyku i zwątpieniach, o tym czy warto być z kimś bardziej. Na pewno warto się ruszyć i tańczyć do tego elektro singla!

Zaraz po premierze “What’s Your Feeling” utwór trafił aż na dziewięć spotify’owych playlist, w tym siedem globalnych. To pierwsze od dłuższego czasu tak dobre wejście na rynek światowy i tak spektakularny sukces streamingowy. Utwór możemy usłyszeć nie tylko w polskich rozgłośniach, ale i w najlepszych zagranicznych stacjach radiowych takich jak BBC Radio. Czym jeszcze zaskoczy nas Ment? Zdecydowanie w najbliższym czasie warto obserwować jego kolejne ruchy. 

Wydawcą utworu jest Muddy Buddy oraz wytwórnia Going New.

Posłuchaj! https://open.spotify.com/track/1EEuHywkI7q3rcLIuvcOwr?si=472687752dbf4623