Gozdek wkracza z nowym numerem w trendującym klimacie slap house! Piotr Gozdek, czyli w wielkim skrócie producent muzyczny, pianista, kompozytor, zdolny współautor piosenek wielu znanych artystów młodego pokolenia, a także doceniany realizator dźwięku. Tworzy muzykę dla wielu artystów młodego pokolenia takich jak Viki Gabor, Julia Wieniawa czy Kasia Dereń. Niedawno miał również przyjemność pracować z reprezentantami Czech Eurowizji 2022.  Jest to młody, utalentowany, bardzo wszechstronny i niezwykle pracowity muzyk, który studio zamienił w drugi dom. Szerzej mogliśmy poznać go w VII EDYCJI programu „Must Be The Music” w telewizji Polsat, gdzie wystąpił jako członek duetu PeterBeth, tam dotarł do samego finału. Gozdek zdecydowanie nie boi się podjąć wyzwania. Jakiś czas temu zdecydował się na sprawdzenie sił w karierze solowej. 

Swoim pierwszym singlem „Friendzone” ujawnił światu swój kolejny talent i dziś kontynuuje swoją wokalną drogę wydając utwór “Nintendo”Twórczość Gozdka to potężna dawka współczesnych, elektronicznych brzmień, zawsze podążająca za aktualnymi trendami.

“Nintendo” jest niczym definicja slap house, czyli jednego z nowych gatunków, który w tym roku trafił do mainstreamu. Łączy on muzykę house z energicznymi rytmami basowymi dzięki czemu porywa do tańca i natychmiast wprawia w pozytywny humor.

Utwór opowiada o niezobowiązującej relacji 2 osób na imprezie, która z czasem zaczyna się przekształcać w „coś więcej”. Przekaz jest jasny – uczucia rzadko można zaplanować. Mało tego! Można spotkać je w każdym miejscu. Zupełnie przypadkowo i nieplanowanie. Dodatkowo ja lubię poruszać tematy miłości tej bardziej fizycznej, które związane są już z bardziej angażującymi emocjami i relacjami ludzi, jednak w dość delikatny i zmysłowy sposób. Czuję, że właśnie to wyzwala dużo kreatywności do interpretacji i „domysłów” na czym właśnie zależy mi w mojej twórczości.” – komentuje Gozdek.

Do piosenki „Nintendo” powstał imprezowy teledysk, dostępny na kanale YouTube:

Producentem klipu jest wytwórnia muzyczna reprezentująca Artystę- GOING NEW.