Menu Zamknij
SABINA
Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Dokładnie wie, czego chce. Niebawem usłyszymy Jej muzyczne opowieści, zamknięte w drugim albumie studyjnym Artystki.
Natalia Zastępa
Ta dziewczyna to bomba z opóźnionym zapłonem! Albo raczej w swoim retro-soul-blues-pop-rockowym tempie z odpalającym się lontem! Singiel po singlu, nieśpiesznie, na przekór czasom.
senti
W muzie najbardziej lubie zabawe nią, kocham łapać różne momenty ze swojego życia - inspiracje, emocje, a później przerzucać to na mikrofon
GANG SAFARI
Kim są zamaskowane typy? Tego nie wie nikt. Na pewno przekraczają wszelkie granice, głównie przyzwoitości. Poznacie prawo ich dżungli. Tutaj może dziać się wszystko…no prawie. Posłuchajcie singiel „TAŃCZ", bo kto nie tańczy ten donosi.
Gozdek
Piotr Gozdek, czyli w wielkim skrócie producent muzyczny, pianista, kompozytor, zdolny współautor piosenek wielu znanych artystów młodego pokolenia, a także doceniany realizator dźwięku. Oprócz swojej muzyki, tworzy ją także dla wielu artystów młodego pokolenia takich jak Viki Gabor, Julia Wieniawa czy Kasia Dereń.
GOODKINS
To DJ, o którym usłyszy niebawem cały świat. Do tej pory nie ujawniał zbytnio swojej tożsamości, jednak dziś na nowo daje się poznać światu. Tworzy muzykę w klimacie gatunku IDM, czyli odłamie muzyki elektronicznej.

DOŁĄCZ DO GRONA ARTYSTÓW

Tworzysz muzykę? Nagrywasz? Piszesz teksty i śpiewasz? Chcesz aby Cię usłyszano? Nie wiesz jednak jak profesjonalnie kierować swoją karierą? Prześlij zgłoszenie z krótką informacją o sobie na adres biuro@goingnew.pl Dołącz linki do swoich social mediów oraz muzyki.