Jędrzej Skiba to wokalista i producent muzyczny, znany m.in. z programu The Voice Of Poland, w którym 2 lata temu dotarł do ścisłego finału w drużynie Urszuli Dudziak.

Debiutancki album artysty, zatytułowany „Thirst”, zawiera 10 autorskich kompozycji, 5 w języku polskim i 5 po angielsku. Widzowie popularnego show, kojarzący Jędrzeja z nastrojowych ballad, mogą być zaskoczeni słysząc ten materiał, bowiem dominuje na płycie rockowe brzmienie, momentami zahaczające o ciężkie odmiany rocka – to za sprawą mocnych riffów i nisko strojonych gitar. Jednak wszystko jest równoważone przebojowymi refrenami, melodyjnością i kojącą barwą głosu artysty. Fani alternatywnego rocka spod szyldu Radiohead, czy Porcupine Tree, na pewno znajdą tu coś dla siebie, ale jest to również ciekawa propozycja dla osób, które z muzyką rockową niewiele mają wspólnego, ponieważ całość jest zamknięta w przebojowej konwencji z wpadającymi w ucho melodiami.

Wart uwagi jest także fakt, że Jędrzej całą płytę nagrał, wyprodukował a następnie zmiksował samodzielnie. „Lubię od początku do końca mieć wpływ na brzmienie moich utworów – są to kompozycje płynące prosto z serca, dlatego zależało mi na tym, aby zabrzmiały dokładnie tak, jak je sobie wyobraziłem.” – mówi artysta.
Albumu „Thirst” posłuchać można we wszystkich serwisach streamingowych.