Po dwóch latach od wydania debiutanckiego albumu „Nie żałuję”, Natalia wraca nie tylko do siebie, ale przede wszystkim wraca do swoich słuchaczy z nowymi dźwiękami i przemyśleniami.

Pomimo milionowych wyświetleń singli promujących „Nie żałuję”, premiera pierwszej płyty pozostawiła niedosyt koncertów i kontaktu z publicznością, ponieważ końcówka pracy nad albumem przypadła na czas pandemii. Jednak w życiu Natalii sporo się działo – zdała maturę, przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła studia, a z każdej nowej sytuacji czerpała emocje, które przekładała na muzykę.
 – W ciągu tych dwóch lat miałam wokół siebie mnóstwo skrajnych bodźców – opowiada Natalia. – Najlepszym lekarstwem na dręczące sytuacje było dla mnie zwrócenie się w stronę tego co znam, co daje mi poczucie bezpieczeństwa, przyjemności, miłości, zrozumienia – rodzina, dom, muzyka, przyjaciele. Te wszystkie wartości to JA – dodaje – one mnie budują i mam potrzebę wracać do nich, żeby czuć się dobrze.
Singiel nosi tytuł „Wracam do siebie” i opowiada o sytuacji, kiedy orientujesz się, że to już nie jest twoje miejsce. Że natychmiast potrzebujesz zmiany – a właściwie powrotu na właściwe tory. I to właśnie robi Natalia – wraca do nas ze swoją muzyką i piękna barwą głosu.
– Dwa lata od wydania albumu to niby niewiele czasu – przyznaje artystka – ale to, kim byłam dwa lata temu, a kim jestem dziś, czasami wydaje mi się dwoma różnymi osobami. To raczej normalne odczucie, biorąc pod uwagę mój wiek i to co wydarzyło się w moim życiu. Tylko problem jest w tym, że teraz świat zmienia się szybciej niż my sami, co momentami mnie przytłacza. Znalazłam jednak w sobie najważniejsze stałe, które dają mi poczucie komfortu, gdy czuję, że coś zaczyna się chwiać i sprawiać, że czuję się źle. Myślę, że nie tylko ja tak mam i może gdy ktoś posłucha tej piosenki, też zacznie wracać do tego co daje mu osobiście spokój i poczucie bezpieczeństwa, przynajmniej mam taką nadzieję.
Piosenka zapowiada kolejny album, ale Natalia nie zdradza jeszcze daty. Obiecuje natomiast, że już niebawem kolejne single i spotkania na koncertach.
ZOBACZ KLIP: