Do tej pory pracowali ze sobą na linii producent-wokalistka. Teraz łączą siły i tworzą duet wokalny w singlu “Motyle”!

Piotr Gozdek, czyli 4 osoby w jednej – jest producentem muzycznym, pianistą, kompozytorem, a od jakiegoś czasu również wokalistą. Tworzy muzykę dla wielu artystów młodego pokolenia takich jak Viki Gabor, Julia Wieniawa czy Kasia Dereń. Twórczość Gozdka to potężna dawka współczesnych, elektronicznych brzmień, wypełniona niebanalnymi i odważnymi tekstami. W swojej wokalnej karierze wydał do tej pory dwa single – “Friendzone” oraz “Nintendo”, teraz przyszedł czas na “Motyle”, w duecie z Julią Bojur. Tribbs o autorze “Polski A7S”

Główny wokal “Motyli” czyli Julia Bojur to subtelność i kobiecość w czystym wydaniu, ale także siła i zawziętość, która każdego dnia pozwala jej walczyć o swoje marzenia. Jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywała na lokalnych scenach, aby teraz móc występować na tych większych. Szerszej publiczności dała się poznać w programie “Szansa na sukces”, w odcinku poświęconym twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Po zakończeniu programu zaczęła wydawać własną muzykę. Do tej pory wydała 3 solowe single, a wszystkie we współpracy ze swoim producentem Gozdkiem.

“Motyle” to singiel wyprodukowany przez Gozdka i zaśpiewany wspólnie ze zdolną przedstawicielką młodego pokolenia – Julią Bojur. Ich wspólny utwór sprawia, że ulotne jak motyle chwile wracają do człowieka i żyją dzięki jego melodii. Singiel daje siłę by dla nikogo się nie zmieniać i nie udawać nikogo innego z czym zdecydowanie dziś mierzy się większość młodych ludzi. 

Do tej pory Julia traktowała Gozdka jedynie jako swojego producenta. Dziś występują w featuringu jako dwójka młodych, bardzo uzdolnionych wokalistów. Połączenie elektronicznego brzmienia, slap house’owego zacięcia Gozdka i delikatnego głosu Julii daje energetyczną bombę z nutą nostalgii.

Gdy będę wspominała proces twórczy tej piosenki i to co się działo przed jej wydaniem, zawsze będę miała uśmiech na twarzy! Gozdek jest niesamowitym producentem ale i osobą, której jestem niesamowicie wdzięczna. W studio zawsze jest cudowna atmosfera i świetne pomysły. Gdy dowiedziałam się o pomyśle naszej wspólnej kolaboracji byłam przeszczęśliwa, bo to dzięki Gozdkowi powstały moje pierwsze piosenki i również dzięki niemu poznałam niesamowitych ludzi z wytwórni Going New, którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła i pomagają rozwijać swoje. Wspólnie nakręciliśmy teledysk, który był moim pierwszym profesjonalnym teledyskiem! Ta piosenka naprawdę otwiera nowy rozdział w moim życiu.” – mówi nam Julia.

Zobacz teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=EsaNK1MBIVI