Menu Zamknij
BIO

GOZDEK

Piotr Gozdek do tej pory na polskim rynku muzycznym dał się poznać jako producent muzyczny, pianista, kompozytor i zdolny współautor piosenek wielu znanych Artystów młodego pokolenia. Jest też docenianym realizatorem dźwięku. Swoim singlem „FRIENDZONE” ujawnia światu swój kolejny, tym razem wokalny talent. Piotr jako solista występuje w towarzystwie muzyków, którzy grają z największymi gwiazdami polskiej estrady. Osobiście współpracuje również z takimi gwiazdami jak Viki Gabor, Julia Wieniawa, czy Kasia Dereń, zaś z zagranicznych gwiazd, z obecnymi reprezentantami czeskimi tegorocznej Eurowizji.

GOZDEK to młody, utalentowany, bardzo wszechstronny i niezwykle pracowity muzyk. Szerokiej publiczności dał jużsię poznać w VII EDYCJI programu typu music show pt:  „Must Be The Music” w telewizji Polsat, gdzie wystąpił jako członek duetu PeterBeth. Duet dotarł do samego finału. Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie kariery solowej. 

KLIPY

Twórczość Gozdka to potężna dawka współczesnych, elektronicznych brzmień, okraszona niebanalnymi i odważnymi tekstami. Singiel „Friendzone” to druga piosenka wyprodukowana i zaśpiewana przez Gozdka. Na punkcie „FRIENDZONE” oszalały rumuńskie stacje radiowe, a to za sprawą międzynarodowej współpracy z Global Records. Dziś Gozdek godnie wkracza na rynek szwedzki oraz holenderski jako producent SLAP HOUSE. Klip wyprodukowany przez ekipę GOING NEW. 

Friendzone

Testosteron

 

Współpraca Gozdka i Karoliny Stanisławczyk rozpoczęła się jesienią 2021 roku od pomysłu nagrania na nowo hitu Kayah z płyty „Stereotyp” pt. Testosteron. Utwór ten jak i następne numery, będące owocem pracy duetu Gozdek & Stanisławczyk znajda się na drugim albumie Karoliny Stanisławczyk „Bilans”, który ujrzy światło jesienią tego roku.

Muzyka: Kayah, Krzysztof Pszona
Słowa: Kayah
Producent: GOZDEK
Wykonanie: Karolina Stanisławczyk
Co-producent: Rafał Lepa
Scenariusz teledysku: Dawid Ziemba / Mind Productions

Link do utworu: „Testosteron" – Karolina Stanisławczyk i Gozdek.

Nintendo

Singiel „Nintendo” to druga piosenka wyprodukowana i zaśpiewana przez Gozdka. Jest niczym definicja slap house’u, czyli jednego z nowych gatunków, który w tym roku trafił do mainstreamu. Łączy on muzykę house z energicznymi rytmami basowymi dzięki czemu porywa do tańca i natychmiast wprawia w pozytywny humor.

Link do utworu: Gozdek – „Nintendo"

LINKI
GALERIA
MANAGEMENT

tel: +48 693 773 700

mail: jastro@goingnew.pl