Menu Zamknij
BIO

Gang Safari

Dwa zamaskowane typy, które lubią przekraczać wszelkie granice, głównie przyzwoitości. Kim są? Tego nie wie nikt. Mają styl, jadą na bogato. To ich świat, w którym rządzi prawo dżungli, świat muzy- klubowej, dance, gdzie możesz „wyginać śmiało ciało”. Jarają się tym niczym tygrys do krwistej szynki, czy goryl na myśl o bananie.

Wejdźcie do ich gangsterskiego półświatka! Uwolnijcie swój zwierzęcy instynkt, dajcie na luz wszelkim konwenansom. Czekają Was hiciory oparte na dobrej bece, do których polubisz tańczyć, pić, no i wiadomo…a…co kto lubi, byle z jakimś tam umiarem.

I tak oto na salony wkracza…. Tygrysław i Gorysław.  Trochę to zajęło, ale świat już jest na nich gotowy i zaciera ręce, bo będzie się działo….oj będzie grubo!

Wjeżdżajcie na TikToka:  https://www.tiktok.com/@gangsafarimusic

GWIAZDA

I tak oto w GANGU SAFARI, w ramach równowagi kipiącego testosteronu, pojawiła się ONA! Mrs. Lillyy! Popularna wśród młodych odbiorców w świcie TikToka oraz Instagrama, współpracująca z największymi markami różnych branż, podjęła nowe wyzwanie. „Gwiazda” to jej pierwszy projekt muzyczny. Klip do singla wyprodukowała agencja GOING NEW!!!

KLIPY

To kolejna imprezowa propozycja Gangu Safari o romantycznej nazwie „DUPA". Kawałkowi towarzyszy klip i i  gangsterskim stylu. Gorysław i Tygrysław rozrabiają na warszawskich ulicach- warto to zobaczyć! Jazda bez trzymanki. 

DUPA 🙂

Tańcz

I wjeżdża pierwszy kawałek GANG SAFARI
To dopiero początek… Wpadajcie na nasz kanał na YT. Tylko dla ludzi o silnych nerwach 🙂 Autorem tekstu i muzy jest Tyrgrysław i Gorysław. Klip skleił KONDZIO! 

LINKI
GALERIA
MANAGEMENT

tel: +48 693 773 700

mail: jastro@goingnew.pl