Menu Zamknij
NOWOŚCI

Młolat

“Małolat” to mocny trapowy bengier i pierwszy od dawna solowy utwór. Przeplata w sobie nowoczesne melodyjne brzmienie z brudną, „krakowską nawijką”. Senti tym razem nie szczędzi w słowach. W swoim utworze zawarł sporo mocnych catchy punch linów. Jego warsztat techniczny to zdecydowanie topka -zmiany tempa, flow, zabawa głosem to dla niego pestka. Wraz z premierą “Małolata” raper porzuca swój grzeczny wizerunek, który reprezentował w swojej epce.

Przy Tobie czuję się wielki,serio największy!
Dla takich momentów oddam Ci wszystko
Tak samo, jak Ci oddaje te wersy, buzi.

Epka „Zatańcz ze mną” to sześć utworów. Otworzył ją lovesong „Nie pisz do mnie”, zaraz po nim pojawi się utwór „Daj Spokój”, który zdążył namącić nawet na TikToku. Następcą klubowego bangiera był letniaczek „Dla dobrych”, a zaraz po nim mogliśmy usłyszeć remix “Daj Spokój” stworzony przez młodego, zdolnego producenta Madkida. Każdy singiel został przypieczętowany teledyskami, które były kręcone między innymi w słonecznej Bułgarii i Macedonii, w Krakowie i Warszawie. Na epce Sentiego i Nessie będzie można usłyszeć także utworu „Coraz lepiej”.

Wydaniu mini albumu towarzyszy premiera utworu „Zatańcz ze mną”. To on symbolizuje wszystkie emocje, które towarzyszyły artystom przy tworzeniu każdego z kawałków. Klip do niego powstał w otoczeniu zimowego krajobrazu kościeliska w Zakopanem.

Zatańcz ze mną

Dla dobrych

„Coraz bardziej widzę po sobie, że chcę się bujać!

Robić to dla ludzi, którzy chcieliby się wczuwać! 

Zimowy letniak “Dla Dobrych” to nowy solowy singiel Sentiego, na jego zbliżającej się wielkimi krokami epce. To też lekarstwo dla spragnionych wakacyjnego klimatu, zadedykowany dla dobrych ziomków, pięknych kobiet i każdego, kto chce poczuć namiastkę lata w środku zimy. Dodatkową robotę robi klip nakręcony w słonecznej Bułgarii- w otoczeniu basenów, na parkiecie i w ramionach płci pięknej.

Trochę to puste, ale to czuję

Ona ma luźną bluzę

Trochę nie jest to kobiece, ale to lubię

On ma fajną stylówę, białe T-shirty i dziary na udzie

„DAJ SPOKÓJ” to singiel z refrenem, który po pierwszym odsłuchaniu nie chce „wypaść z głowy”. Na rynku muzycznym już chyba dawno nie pojawił się kawałek, który ma szansę stać się imprezowym hitem. Taneczny beat idealnie nadać może „nutę” niejednej imprezie klubowej i domówce. Tekst do piosenki napisali nie nikt inny jak Senti i Nessie. Klip do singla powstał w rodzinnym mieście Artysty- w Krakowie, wyprodukowany został przez Distressed Therarapy.

Daj Spokój

Nie pisz do mnie

„Nie pisz do mnie, nie pisz do mnie. Nawet jak usłyszysz, że teraz obok chcę ciebie… wracam do wspomnień jak było dobrze

„Nie pisz do mnie” to utwór przeplatający ze sobą  poczucie  tęsknoty, a zarazem przezorności i ostrożności wobec byłej miłości. Hip hopowa „nawijka” Sentiego, silnie nasycona  emocjami  idealnie kontrastuje się oraz uwypukla refren Nessie, której umiejętności wokalne podkreślają wydźwięk utworu

BIO ARTYSTY

SENTI– młody artysta, który już od paru lat istnieje na szeroko pojętej scenie rapowej, poruszający się głównie w stylistyce hip hopowej, jednakże ciągle poszukujący własnej drogi rogi artystycznej. Jego twórczość na kanale YouTube ma nawet do 4 mln. wyświetleń!

W muzie najbardziej lubię zabawę nią.  Kocham łapać różne momenty ze swojego życia – inspiracje, emocje, a później przerzucać to na mikrofon, oddając tym sposobem stan jaki mam w głowie i w duszy danym momencie. 

Jako artysta, jestem podatny na wszystko co mnie otacza. Dużo chłonę i przez to każda moja piosenka odzwierciedla inny stan, inną emocje, inną historię, czasem opowiedzianą z zaskakującej perspektywy. 😉 

Lubię także pracę w duecie, to szansa na wzajemne inspiracje, poszerzanie swoich perspektyw twórczych. Dotychczas współpracowałem i nagrałem kilka featów z takimi osobami jak Tymek, Bedoes, Oki, Jan Rapowanie, Miszel, VBS, Przylu".

NESSIE- czyli Aga Matuszak to debiutantka, która dopiero zaczyna dzielić się z nami swoją twórczością. Ma niebanalny, charakterystyczny wokal. Studentka AWF-u, nie tylko śpiewa, ale także maluje. Wyczulona na szacunek do drugiej osoby, jest zaprzeczeniem osoby dążącej po trupach do celu, co idealnie rezonuje z podejściem do życia Sentiego.

KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE
POSŁUCHAJ WIĘCEJ
GALERIA
MANAGEMENT

tel: +48 693 773 700

mail: jastro@goingnew.pl