Menu Zamknij

Going New – jesteśmy niezależną agencją muzyczną, która stawia na nietuzinkowych Artystów młodego pokolenia. W Going New zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie fonografii oraz obsługi menadżerskiej. Współpracujemy z wszystkimi firmami fonograficznymi, od niezależnych wydawnictw po największe wytwórnie międzynarodowe. Jesteśmy także autonomicznym wydawcą, który daje Artystom możliwość publikacji ich muzyki pod naszym brandem.

POMAGAMY ARTYSTOM ROZWIJAĆ SIĘ W HARMONII Z ICH NATURALNYM POTENCJAŁEM

W Going New dbamy o niezależność twórczą Artystów, dajemy im dowolność w tworzeniu muzyki i tekstów. Wspieramy ich poprzez mentoring i wieloletnie doświadczenie osób, które tworzą nasz team. Zapewniamy studia nagraniowe oraz dostęp do katalogu najlepszych producentów muzycznych.

Mocną stroną Going New jest świetnie rozwinięty dział digital marketingu, dzięki któremu utwory naszych Artystów są wysoko pozycjonowane w portalach strumieniowych typu Spotify, Youtube, Tidal. Kreujemy kampanie promocyjne, opierając je na najnowszych światowych trendach.

Dzięki wypracowanym kontaktom z większością agencji koncertowych w Polsce i na świecie, specjalizujemy się w organizacji tras koncertowych oraz bookingu koncertowym.

POZNAJ  TEAM