Menu Zamknij
NOWOŚĆ

Nowa odsłona hitu lat 60-tych „Augustowskie Noce” Marii Koterbskiej w nowoczesnym i zaskakującym opracowaniu Artystów młodego pokolenia: Natalii Zastępy, Gozdka i ODIONE.

 „Augustowskie noce”– utwór powszechnie znany z sielankowego, dancingowego nastroju, doczekał się już licznych wersji, zróżnicowanych aranżacji i opracowań wielu znanych artystów. Większość z nich nawiązywała nadal charakterem do taneczno-prywatkowego stylu. 

Tym razem będziecie mocno zaskoczeni! Młodzi artyści nieco inaczej „widzą” kompozycje, przy których bawili się ich dziadkowie, czy pradziadkowie. 

„Augustowskie noce” w elektronicznej wersji slap house? Dlaczego nie? Niezwykła, głęboka barwa głosu Natalii Zastępy i współczesne brzmienia nadane przez producenta muzycznego Gozdka nadały piosence nową, oryginalną jakość i pojawiły się nieco mroczniejsze brzmienia. Całość dopełnia videoklip, który ukazuje niezwykłe widoki i piękno natury samego Augustowa, z trudną miłosną historią w tle. 

Augustowskie Noce

Błysk

Cześć Wam!
„Błysk” to mój ostatni singiel z debiutanckiej płyty „Nie żałuję”.
Jestem z niego dumna, ponieważ jest moim autorskim utworem, przy którym pracowałam z Magdą Wójcik i Radkiem Bieńkuńskim – dziękuję Wam za pomoc w uczesaniu myśli i melodii! Piosenka powstała w momencie zawahania, podczas tworzenia albumu.
Mimo, że wszystko co nas otacza, wydaje się być na odpowiednim miejscu… sami nie do końca czujemy się pewnie w momencie, w którym się znajdujemy. Jednak zawsze pojawia się w naszym życiu „błysk”, który staje się przysłowiowym „światełkiem w tunelu”. Błysk dla każdego jest po prostu indywidualnym symbolem, tego co go motywuje w chwilach zwątpienia.
Jest to jeden z najważniejszych klipów, które miałam okazję Wam prezentować. Ma dla mnie sentymentalne, patriotyczno-lokalne znaczenie, ponieważ nagrałam go na terenie Powiatu Krapkowickiego w Województwie Opolskim, skąd pochodzę! 
Od urodzenia jestem Krapkowiczanką, dlatego cieszę się, że do klipu mogłam zaangażować ludzi, których znam wiele lat i osoby, które również pochodzą z tamtych rejonów.

BIO ARTYSTKI

Natalia Zastępa – Ta dziewczyna to bomba z opóźnionym zapłonem! Albo raczej w swoim retro-soul-blues-pop-rockowym tempie z odpalającym się lontem! Singiel po singlu, nieśpiesznie, na przekór czasom. Gdyby z tym pierwszym albumem zatytułowanym „Nie żałuję” wystartowała w latach 90., spokojnie mogłaby się wpasować w najlepsze kobiece płyty tamtej dekady. Szczęśliwie, urodziła się dopiero wtedy, kiedy ta era dobiegała końca. Dzięki temu, hołdując wszystkiemu co vintage, oldschool i analogowe, debiutując dziś, dołącza w poczet polskich artystek, unowocześniając i podtrzymując najlepsze muzyczne trendy.
Jej album jest jak smak urodzinowego tortu z dzieciństwa, każda wyczuwalna nuta budzi sentyment. Ale jednocześnie jego wielowarstwowość od drive’u otwierającego, tytułowego, retro-pop-soulowego „Nie żałuję”, do flow ostatniego gospel-blues-soul-folk-rockowego „Za wcześnie” (wisienka!) tworzy tak nową i UWAGA: uzależniającą jakość, że… apetyt wzrasta w miarę delektowania się wielokrotnego!
Wszystko spojone głębokim, nad wyraz dojrzałym, o barwie mocnej jak smak czekolady, głosem Natalii Zastępy.
We wrześniu 2021 roku na 58 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Natalia zdobyła nagrodę jury za utwór „Wiesz jak jest”.

KANAŁY ARTYSTKI
POSŁUCHAJ WIĘCEJ

Wiesz jak jest

Mantry

Rudy

Nie Żałuję

MANAGEMENT

tel: +48 609 324 107

mail: agnieszka@musicart.pl